Jump to content

Multe Procese In Task Manager Windows 7?


Recommended Posts

Scuza-ma prietene. Tu te-ai nascut invatat? Lasa glumele si off-topic-ul de-o parte

 

#Gaby, multumesc pentru sfaturi.

 

Nu vad ce glume sesizezi tu [ mai ales OFF - Topic ] avand in vedere ca , dupa cum a spus chiar si GOH , lucru pentru care , tin sa - i multumesc , ti - am evaluat asa cum trebuie taskmanager - ul buclucas ...

Daca - r fi sa fie vorba de cineva '' invatat '' de aici , cu siguranta n - as fi eu ... Dar e una sa nu te pricepi si sa ceri ajutor , alta sa nu stii sa citesti macar ce ai pe display ... Asta , prietene , ca sa - ti raspund la fel de '' in ton '' , se numeste incompetenta grasa ... :)  

P.S : Vezi ca incompetent nu e o jignire .

Link to comment
Share on other sites

"O fi urmarit de FBI . =)) " Asta ce mai e?

Nu stiu sa citesc ce-am pe display? Acolo scria "Hitachi `si acel numar`" n-aveam de unde sa stiu ca acela este modelul. Scria undeva model?

Hai s-o lasam asa, ok? Nu cred ca sunt in masura sa ma contrazic/cert cu un Ambasador al comunitatii acesteia. Iti multumesc oricum si tie pentru raspunsurile acordate.

Link to comment
Share on other sites

"O fi urmarit de FBI . =)) " Asta ce mai e?

Nu stiu sa citesc ce-am pe display? Acolo scria "Hitachi `si acel numar`" n-aveam de unde sa stiu ca acela este modelul. Scria undeva model?

Hai s-o lasam asa, ok? Nu cred ca sunt in masura sa ma contrazic/cert cu un Ambasador al comunitatii acesteia. Iti multumesc oricum si tie pentru raspunsurile acordate.

 

1 ... " O fi urmarit de FBI . =)) " - Era pentru GOH , te - a rugat frumos sa - i explici si lui [ de altfel daca o faceai , nu mai postam aia ] de ce ai ascuns modelul HDD - ului [ numarul acela dupa Hitachi ] , mai exact de ce ai considerat ca orice ar fi [ spuneai dupa ca nu aveai de unde sti ca ala e modelul dar totusi l - ai ascuns ] nu ne priveste ...

2 ... Deobicei , seria [ numarul ala ] iti spune ca face parte dintr - o anumita categorie [ model ] ... [ Ex : Seagate Barracuda 7200.10 ST3320620A ] .

3 ... N - are nici cea mai mica legatura ca sunt eu Amba - '' nu stiu ce ''  , nu sunt cu nimic mai presus ca ceilalti .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.