Jump to content

Părere Ufoboard.info


Recommended Posts

Salut,

 

Am si eu nevoie de cateva pareri in legatura cu forumul meu :)
 

O scurta descriere:

gazoduF.png

 

UFOBoard.info este un nou forum dedicat pasionaților de internet, gaming, platforme web, domenii și webhosting, etc. Știm, sunt foarte multe forumuri de acest gen, dar la noi gasesti altceva. Ne place să fim creativi și originali, scriem articole si tutoriale informative proprii si "la mână", pe scurt, suntem dedicați ție și muncii tale! Suntem o comunitate destinată tuturor jucătorilor pasionați de jocurile multiplayer online, care s-a înființat cu dorința de a crea o comunitate cu și pentru jucători, servere de jocuri, cu o atmosfera plăcută. O comunitate ce se dezvoltă pe principiul egalității şi respectului reciproc între membrii săi şi administrația comunității. Pentru a vă bucura de un joc plăcut, distractiv şi pentru a fi respectat în comunitate vă rugăm să citiți şi să respectați regulamentele comunității.

Misiunea noastră este să oferim informaţii complete din lumea jocurilor dar şi un loc de relaxare tuturor jucatorilor din România şi nu numai.

 

Ce poți găsi la noi?

- tutoriale si articole informative

- resurse gratuite, care nu le poti găsi pe alte forumuri

- producții proprii

- servere de calitate

- sfaturi utile

- si altele, pe parcurs descoperiti mai multe wink.png

 

De ce UFO si nu alt forum?

- pe forum la noi te poti imprieteni cu multe persoane, discuți cu ele, răzi, practic te distrezi!

- echipa noastră este una formată din persoane de peste 16 ani, serioasă, care nu iti va da bătăi de cap

- forumul este unul de lungă durată

 

Pe scurt, dacă vrei să te lămurești, te rugam sa iti faci cont, sau să te conectezi, te prezinți, te distrezi, faci o aplicație pentru grad si multe altele.

 

Odată inregistrat si conectat, faci parte din familia UFOBOARD!

 

Mersi!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Numele domeniului nu are nici legatura cu  Skin-ul IPB, Modelul categoriilor , descrierea lor si tot asa.

''Parerea mea :D ''

 

Mersi, dar sincer aștept păreri ce au legatura cu modificarea forumului (ce să mai fac la el). Doar nu vrei sa imi iau alt domeniu?

Link to comment
Share on other sites

Numele domeniului nu are nici legatura cu  Skin-ul IPB, Modelul categoriilor , descrierea lor si tot asa.

''Parerea mea :D ''

Da ce , tema ta de pe ruleplay are vre-o legatura cu numele domeniului ?

ON: Nu inteleg de ce deschideti forumuri peste noapte cand sunt deja peste 1000k in ro. Deja vad ca in 2 luni nu mai ai activitate si decizi sa il inchizi.

Daca ai un continut bun , vor venii si vizitatori.Daca ai copy-paste nu o sa faci treaba deloc.

Link to comment
Share on other sites

Arata foarte bine, si vad ca ai inceput sa il populezi foarte repede bravo. Succes

 

 

Ps: imi poti spune si mie cum se se numeste hookul (daca este unul) Recent Posts din index cu avatare si altele?>

- Mă tem că intr-o zi tehnologia va întrece umanitatea iar lumea va avea o generație de idioți !

Albert Einstein

:(

Link to comment
Share on other sites

Da ce , tema ta de pe ruleplay are vre-o legatura cu numele domeniului ?

ON: Nu inteleg de ce deschideti forumuri peste noapte cand sunt deja peste 1000k in ro. Deja vad ca in 2 luni nu mai ai activitate si decizi sa il inchizi.

Daca ai un continut bun , vor venii si vizitatori.Daca ai copy-paste nu o sa faci treaba deloc.

 

Eu cred ca subiectul asta e facut pentru off-topic si spam. Acest forum va fi de lunga durata, si cu continut original. Are 2 saptamani, vrei sa vina 1000 de membri? Abia peste 6 luni apar rezultatele asteptate. Si daca mai sunt forumuri de genul, care e problema? Toate avem acelasi nume?

Arata foarte bine, si vad ca ai inceput sa il populezi foarte repede bravo. Succes

 

 

Ps: imi poti spune si mie cum se se numeste hookul (daca este unul) Recent Posts din index cu avatare si altele?>

Mersi, in sfarsit cineva serios.

Iti voi da curand un mesaj privat cu hook-ul.

Link to comment
Share on other sites

Da ce , tema ta de pe ruleplay are vre-o legatura cu numele domeniului ?

ON: Nu inteleg de ce deschideti forumuri peste noapte cand sunt deja peste 1000k in ro. Deja vad ca in 2 luni nu mai ai activitate si decizi sa il inchizi.

Daca ai un continut bun , vor venii si vizitatori.Daca ai copy-paste nu o sa faci treaba deloc.

Scuze dar sa iti dau un exemplu: 1.avem la meniu Ciorbita de vacuta si cerem cutit si furculita

                                                    2. www.mercedes.ro si in continut sunt detalii despre BMW

La asta m-am referit in legatura cu Numele Domeniului si diferenta de continut.

Poate ca te-am lamurit

Link to comment
Share on other sites

Scuze dar sa iti dau un exemplu: 1.avem la meniu Ciorbita de vacuta si cerem cutit si furculita

                                                    2. www.mercedes.ro si in continut sunt detalii despre BMW

La asta m-am referit in legatura cu Numele Domeniului si diferenta de continut.

Poate ca te-am lamurit

intr-un fel ai si tu dreptate dar poate omul a ales acel nume ca poate sa plicitisit de nume asemanatoare cu (gaming,game,games,player) si tot asa.

- Mă tem că intr-o zi tehnologia va întrece umanitatea iar lumea va avea o generație de idioți !

Albert Einstein

:(

Link to comment
Share on other sites

Index-ul furat .. max-cs.ro

Tema fraggs .. o gasesti pe webflake.

 

 Bravo , contiunea sa furi si o sa ajungi departe !

 

Mai bine nu răspundeai, te faci de râs si faci si reclama. Am zis bine că acest topic e pentru off-topic...

 

Dați t/c, nu mai am nevoie. Numai neseriosi. Dacă era să fur, tema nu era postată ;)

Link to comment
Share on other sites

Index-ul furat .. max-cs.ro

Tema fraggs .. o gasesti pe webflake.

 

 Bravo , continua sa furi si o sa ajungi departe !

Tu te auzi ce spui? De unde pana unde acel index e facut de max-cs? E o tema de wordpress.

S-a mai ajuns sa se si fure tema Carbon, Prea aberezi !

E ok comunitatea, Succes!

  • Upvote 1

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.