Jump to content

Link corect G2a.com pentru Counter Strike 1.6?


JuNNNNkie

Recommended Posts

Maine vreau sa imi cumpar Counter-Strike 1.6 de pe g2a.com. Si cum nu am mai avut steam aş dorii sa ma ajutati sa imi dati linkul bun!! 

Edit: Acest link e bun?? https://www.g2a.com/counter-strike-1-6-steam-cd-key-global.html si daca aveti cod pentru reducere sau ce e acela!!

Multumesc!!

          76561198331386503.pngAddFriend.png

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, JuNNNNkie said:

Trebuie neaparat sa selectez locatia mea ca imi baga la Romania 20% TVA!! Si voi ati cumparat si G2A Shield??

Ca de la 49 de lei am ajuns la 56 cand trebuie sa bag codu paysafecard

Risti foarte mult sa iei fara g2a shield, sa zicem ca vrei sa cumperi o licenta...daca licenta care ai cumparat-o nu e valida, o sa-ti mai dea una buna dar daca nu e valida si nu ai cumparat cu g2a shield nu ai nimic de facut.

 a lot of bla bla bla...

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Alexandru C. said:

Risti foarte mult sa iei fara g2a shield, sa zicem ca vrei sa cumperi o licenta...daca licenta care ai cumparat-o nu e valida, o sa-ti mai dea una buna dar daca nu e valida si nu ai cumparat cu g2a shield nu ai nimic de facut.

Bun il i-au cu shield dar trebuie sa pun locatia mea adica Romania ca daca aleg Romania imi mai adauga 20% tva si nu am doar 50 de lei paysafecard

          76561198331386503.pngAddFriend.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, JuNNNNkie said:

Bun il i-au cu shield dar trebuie sa pun locatia mea adica Romania ca daca aleg Romania imi mai adauga 20% tva si nu am doar 50 de lei paysafecard

Asta nu stiu cu siguranta...eu mereu cand am cumparat am pus locatia mea exacta adica Italia.

 a lot of bla bla bla...

Link to comment
Share on other sites

  • gaby changed the title to Link corect G2a.com pentru Counter Strike 1.6?
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.