Jump to content

DarkMind România - Reviews


Recommended Posts

Salut,

Am decis să deschid acest topic cu scopul de a afla părerile voastre despre comunitatea DarkMind.

Suntem online din data de 12 martie 2016.

Momentan nu deținem o licență, însă dacă vom ajunge să ne dezvoltăm mai mult, atunci poate vom achiziționa una.

În mare parte, aș dori să aflu părerile voastre referitoare la design, dar și la structura forumului: ce vă place, ce nu vă place, ce ați vrea să schimbăm etc.

Sunt binevenite atât părerile pozitive, cât și cele negative.

Link forum: https://darkmind.ro/forum

Edited by Valentin T.
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Mie personal imi pare copia perfecta a temei GamePower creata de echipa DopePX.
Aceeasi idee, aceeasi culoare, aceleasi iconite.
Totusi imi place cum ati modificat statisticile de jos, arata fain animatia.
Amuzant este faptul ca voi aveti favicon albastru dar forumul este portocaliu.
Imi place foarte mult userinfopanel-ul facut.
Nu prea mi se pare corect sa scrieti jos:
THEME DEVELOPED BY TWENTY. & INDIGO FOR DARKMIND COMMUNITY
odata ce tema este originala doar 50%.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, HazZaRD said:

Mie personal imi pare copia perfecta a temei GamePower creata de echipa DopePX.
Aceeasi idee, aceeasi culoare, aceleasi iconite.
Totusi imi place cum ati modificat statisticile de jos, arata fain animatia.
Amuzant este faptul ca voi aveti favicon albastru dar forumul este portocaliu.
Imi place foarte mult userinfopanel-ul facut.
Nu prea mi se pare corect sa scrieti jos:
THEME DEVELOPED BY TWENTY. & INDIGO FOR DARKMIND COMMUNITY
odata ce tema este originala doar 50%.

Salut,

Eu unu nu am ce să-ţi fac dacă eşti aşa inapt, şi spui acuma că am copiat icontile şi culoarea, după cum observi rows dacă şti ce-i ăla, nu e ca la gamepower, iconitle sunt font awsoeme dacă aşa arata mai bine, de ce să-le fac diferit, să-le fac o sculă pe mijloc să fie diferit ?

După cum observi tema gamepower e pentru 3.4. X, nu avem acel meniu, nu avem nimic din acea tema.

Poate ca ne-am inspirat cu albastrul ala de acolo, care ar fii problema?, cum poţi spune ca tema e făcută de noi doar la 50 %, pentru ca ne am inspirat doar cu o anumită culoare, daca si asta e plagiat, mi-ai spus tot despre tine, şi felul tău de a gândi.

Eu unu nu vad nicio asemănare, dar na, asta-i felul tau de a gândi, sa nu uitam http://area-games.ro/forum/index.php?/topic/9147-paparazzi-playgamersro/, ai început sa da-i cu căcat (scuză-mi) expresia, doar pentru nişte decoraţiuni.

Eu unu nu vad nicio asemănare.

La mulți ani, DarkMind! [12/03/2017] https://darkmind.ro/forum/topic/5714-la-mulți-ani-darkmind-12032017/#comment-10938, după cum vedeţi în 12 martie vom face 1 an de la înfiinţare (DARKRAGE/DARKMIND), Vă mulţumim că ne sunteţi alături.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HazZaRD said:

Mie personal imi pare copia perfecta a temei GamePower creata de echipa DopePX.
Aceeasi idee, aceeasi culoare, aceleasi iconite.
Totusi imi place cum ati modificat statisticile de jos, arata fain animatia.
Amuzant este faptul ca voi aveti favicon albastru dar forumul este portocaliu.
Imi place foarte mult userinfopanel-ul facut.
Nu prea mi se pare corect sa scrieti jos:
THEME DEVELOPED BY TWENTY. & INDIGO FOR DARKMIND COMMUNITY
odata ce tema este originala doar 50%.

Hai să vedem acea "copie perfectă".

Să o luăm de la culoarea background-ului: la noi sunt utilizate culorile #232329 / 2f2f37, pe când la ei sunt #1c1c21 / #25252c. Este vreo diferență sau nu? Mi-a plăcut ideea de bg albastru și am decis să caut un albastru închis, nu să copii de la ei.

Nu văd nici o asemănare la meniu, userbar, userinfopane, statistici și etc.

Dacă am decis să iau o idee înseamnă că am copiat tema cuiva?

Vreau să îmi aduci dovezi clare că am copiat fix în fix ca la ei. Dar stai, ce dovezi să aduci, când măcar nici 1% nu se aseamănă (decât culoarea de la a:hover).

Aceleași iconițe? Ai auzit de Font Awesome? Și cum poți spune una ca asta când noi utilizăm Font Awesome, iar ei - Material Icons?

Edited by Valentin T.
Link to comment
Share on other sites

Se vede ca suferiti de miopie si nu vedeti sa cititi. Cu ce drept ma jigniti pe mine pentru ce am zis?
De ce va deranjeaza ca tema voastra a aparut de abea dupa gamepower si v-ati inspirat din ea?
Am zis ca tema este 50% inspirata nu copiata bucata cu bucata dar se pare ca tot niste plozi ati ramas care nu sunteti in stare sa acceptati un adevar.

Referitor la topicul de pe AG la acea comunitate, mi se pare normal odata ce acele decoratiuni au fost facute de echipa DopePX iar apoi au fost luate si de altii care ziceau ca sunt originale. Te rog frumos sa numai suferi ca tot degeaba.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Moderators

Sa ne mentinem comentariile la asupra topicului, nu ?

Needless, frustrarile legate de alte postari pe alte comunitati nu ne intereseaza, si nici certurile de-acolo. Cand postezi aici, postezi la subiect si nu ataci omul doar pentru ca te-a atacat altundeva.

Polemicile in privat sau in respectiva comunitate de unde ati inceput. Pls.

Link to comment
Share on other sites

Adevărul că voi sunteți niște artiști neîntrecuți, te-ai inspirat sau ai copiat cod cu cod schimbând doar culoarea ? Vrei câteva exemple ? ( după ce tema a ajuns pe net ați apărut și voi două pupăze să vă dați mari cu-n aspect plagiat, sunteți penibili și nu te gândii că-s unu din pufuleții cu care poți să te cerți Domnișorule @Needless că dacă-ți iau tema cap coadă dacă o imagine creată 100% de voi e bine ) dar să trecem la acele exemple nu ? 

  1. Acest aspect apărut prima dată pe AREA-GAMES când tema a fost creată acum apare și la voi ( poză 1 / poză 2 ).
  2. Meniul tot de pe AREA-GAMES doar că are animația schimbată ( poză 1 / poză 2 ).
  3. Tabul pentru anunțuri apărut prima dată pe PLAY-ARENA acum apare și la voi după ce tema lor a fost postată gratuit doar că ați modificat 10% aspectul ( poză 1 / poză 2 ).
  4. Aspectul din interiorul topicului luat tot din tema de la PLAY-ARENA doar că ați schimbat culorile și ați eliminat un border ( poză 1 / poză 2 ) .

Are rost să mai vin și cu alte exemple care să ateste faptul că tema voastră este doar o combinație luată din mai multe teme postate în ultima vreme gratuit ? Ați încercat să faceți ceva original dar lauda asta de prost gust care o aveți în voi nu vă va ajuta, comunitate este ok, v-ați dezvoltate așa că felicitările mele dar mai lasă atacul la persoană și comentariile arogante când este un topic pentru părere nu pentru RECLAMĂ așa că acceptă critica NEGATIVĂ cât și cea pozitivă !

51 minutes ago, Dan O. said:

Sa ne mentinem comentariile la asupra topicului, nu ?

Needless, frustrarile legate de alte postari pe alte comunitati nu ne intereseaza, si nici certurile de-acolo. Cand postezi aici, postezi la subiect si nu ataci omul doar pentru ca te-a atacat altundeva.

Polemicile in privat sau in respectiva comunitate de unde ati inceput. Pls.

Cât de mult crezi că va dura până va face atac la persoană legat de comentariul legat de mine ? :)) mă pun să număr minutele să nu mă plictisesc :D 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sebastian C. said:

Cât de mult crezi că va dura până va face atac la persoană legat de comentariul legat de mine ? :)) mă pun să număr minutele să nu mă plictisesc :D 

După, o să număr și eu câte minute o să treacă până ce va fi sancționat din nou.

Dar hai să-mi dau și eu cu părerea, legat de skin, nimic, sunt de acord cu Sebastian. 

Categoriile, hm...sunt ok, totuși nu înțeleg de ce ați creat o secțiune specială pentru prezentări, e așa de important ? Noi pe darkz am făcut-o de gura lumii, dacă nu, rămâneam fără. 

Acel text-align: center; la maintitle-uri strică foarte mult, părerea mea este că trebuie lăsat default, pe stânga.

Cu serverele stați foarte prost, două de 1.6 goale amândouă, unul de samp gol și ăla și unul de teamspeak pe care nu intră nici cei care se ocupă de comunitate, apăi cum să intre userii?

Două dintre gradele în legendă după părerea mea nu-și au rostul, alea fiind ășa cu It și ex staff. Încercați să schimbați culorile la grade pentru a se îmbina cu tema. 

Idea cu asta de unde ați luat-o ? :>

 a lot of bla bla bla...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alexandru C. said:

Idea cu asta de unde ați luat-o ? :>

Am văzut această idee la voi pe darkz și mi-a plăcut. Dar te asigur că nu am dat copy/paste, ci am creat propriul cod html și css pentru aceasta.

Mulțumim de părere, vom lua în considerație propunerile tale.

 

New updates:

  • A fost modificat aspectul meniului
  • A fost modificat aspectul la breadcrumb
  • A fost modificat aspectul la userinfopane
  • A fost modificat aspect anunțurilor din header
  • Textul de la maintitle a fost aliniat pe stânga
Edited by Valentin T.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, HazZaRD said:

Mie personal imi pare copia perfecta a temei GamePower creata de echipa DopePX.
Aceeasi idee, aceeasi culoare, aceleasi iconite.
Totusi imi place cum ati modificat statisticile de jos, arata fain animatia.
Amuzant este faptul ca voi aveti favicon albastru dar forumul este portocaliu.
Imi place foarte mult userinfopanel-ul facut.
Nu prea mi se pare corect sa scrieti jos:
THEME DEVELOPED BY TWENTY. & INDIGO FOR DARKMIND COMMUNITY
odata ce tema este originala doar 50%.

Gamepower foloseste Material Icons, DarkMind folosesc font awesome. 

------

La tema se poate si mai bine. Eu v-am mai zis ca unele elemente-s copiate sau v-ati inspirat (in cazul asta prea mult).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, PoseidonN said:
  • Tema este curată, îmi place acest lucru.
  • Logo-ul este puțin cam ciudat pentru un forum de genul.
  • Amuzantă faza cu artificiile.
  • Imi place culoarea predominantă.

Vă urez cât mai mult noroc și sper să ajungeți în comunitățile de top din România.

Îți mulțumim.

Mai așteptăm păreri.

Link to comment
Share on other sites

On 06.03.2017 at 1:43 AM, Valentin T. said:

Momentan nu deținem o licență, însă dacă vom ajunge să ne dezvoltăm mai mult, atunci poate vom achiziționa una.

1 an de zile și voi tot n-ați reușit să cumpărați o licență? Păi de cât timp aveți nevoie? Până se închide? E clar! :)

Sfatul meu este să vă orientați către un alt forum, cu vechime din care să faceți parte din Staff - dacă sunteți atât de pasionați de forum-uri. Îmi place culoarea aleasă la forum, este plăcută și artificiile sunt reușite, se vede că cei care sunteți în spate aveți puține cunoștințe dar utile, însă degeaba. E timpul să vă maturizați, nu mai aveți 12-14 ani să umblați cu nulled-uri și că aveți 1 an de „activitate” e puțin lucru având în vedere prețul unui pachet de găzduire web a ajuns la un nivel foarte mic. Nu merită sărbătorit acest lucru, ar merita sărbătorit altceva! :)

Categorii banale, precum „muzică” și „tehnologie”, nimic diferit. Nu poți scrie că este o comunitate de gaming. Eu ca vizitator am văzut un forum care se vrea axat pe design, nimic altceva. Nu asta cred că este ideea voastră, forum-ul este un chat mai avansat cum îmi place să-i spun, nu trebuie pus atât de mare preț pe el dacă numele pe care l-ați ales se vrea axat pe gaming - ci pe servere. Sunt de acord că și aspectul forum-ului contează dar la voi cât și mai mulți alții se exagerează cu „update-urile”. 

Numai bine.

Edited by grande_ecks
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Battle Arena - https://forum.battlearena.ro

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, grande_ecks said:

1 an de zile și voi tot n-ați reușit să cumpărați o licență? Păi de cât timp aveți nevoie? Până se închide? E clar! :)

Sfatul meu este să vă orientați către un alt forum, cu vechime din care să faceți parte din Staff - dacă sunteți atât de pasionați de forum-uri. Îmi place culoarea aleasă la forum, este plăcută și artificiile sunt reușite, se vede că cei care sunteți în spate aveți puține cunoștințe dar utile, însă degeaba. E timpul să vă maturizați, nu mai aveți 12-14 ani să umblați cu nulled-uri și că aveți 1 an de „activitate” e puțin lucru având în vedere prețul unui pachet de găzduire web a ajuns la un nivel foarte mic. Nu merită sărbătorit acest lucru, ar merita sărbătorit altceva! :)

Categorii banale, precum „muzică” și „tehnologie”, nimic diferit. Nu poți scrie că este o comunitate de gaming. Eu ca vizitator am văzut un forum care se vrea axat pe design, nimic altceva. Nu asta cred că este ideea voastră, forum-ul este un chat mai avansat cum îmi place să-i spun, nu trebuie pus atât de mare preț pe el dacă numele pe care l-ați ales se vrea axat pe gaming - ci pe servere. Sunt de acord că și aspectul forum-ului contează dar la voi cât și mai mulți alții se exagerează cu „update-urile”. 

Numai bine.

Salut, nici nu cred vă voi mai cumpăra, aştept convertorul pentru ipb 4, că încă nu să făcut, există doar pentru ipb 3.4. X, şi voi trece pe o platformă gratuită, gen phbb3/mybb.

Am vrut să mă orientez şi spre alte jocuri gen, Call of duty, left4dead, far cry şi alte jocuri "populare", doar că nu am inspiraţie, sub forumuri, cum să gestionez aceste sub forumuri, îţi dai seama, că nu va posta nimeni la început, resurse la aceste jocuri "populare" nu sunt aşa multe, vor posta doar probleme în acele sub forumuri, sau ştiri/update-uri, Şi încă există mentalitatea, membrilor de comunităţi, care vor alte sub forumuri, gen jocuri formuristice şi alte prosti. Membri nu sunt obişnuiţi fără ele, mă voi gândi la ceva, şi vom vedea ce vom face.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

@Needless, un răspuns bun, de om care s-a maturizat sau încearcă să se maturizeze. Așa decurge o conversație inteligentă, unde se vede greșeala. Eu îți sugerez totuși să nu mai aștepți și să faci schimbarea cât mai repede posibil - poate te orientezi și alegi alt nume, „dark mind - minte întunecată” nu este nici pe departe un nume care poate să fie remarcat în gaming, mai degrabă îi se potrivește lui @Valentin T. care încă se comportă ca un copilaș. Probabil frustrarea că nu a administrat vreodată un forum cu licență și a stat tot pe nulled-uri, că altfel nu-mi explic reputația dată. Singur nu și-ar permite acest lux.

Undeva ai dreptate, gaming-ul din România are un nivel extrem de mic, poate datorită și PC-urilor și că nu există o promovare maxivă sau playeri pentru anumite tipuri de jocuri. La noi Counter-Strike 1.6, Counter-Strike: Global Offensive sau SA:MP sunt pe primele locuri - în alte țări aceste jocuri (exceptând CS:GO) sunt uitate și se joacă foarte mult jocurile care sunt apărute recent și cu o grafică excelentă, nu pixelate cum se joacă la noi. Există și la noi un public, destul de mare, doar trebuie găsit sau prin publicitate să afle de forum-urile care se axează pe altceva. :)

Ști cum e, prima oară când intri și vezi asemenea categorii, majoritatea dau x pentru că-și dau seama că acolo se învârt copilașii de 12-14 anișori și că ei nu au ce căuta acolo. Nu te ajută cu nimic aceste categorii, mai bine un tutorial scris de un utilizator interesat de forum-ul tău decât 10 subiecte scrise în muzică cu link-uri către YouTube, total nefolositoare.

Totuși eu vă lansez o ofertă în caz că doriți altceva, sunteți pasionați de gaming, aveți nevoie de fonduri și sunteți dornici să schimbați ceva să veniți cu imaginație, putere de muncă și evoluție în site-ul din semnătură. :drinks:

Numai bine.

  • Upvote 1

Battle Arena - https://forum.battlearena.ro

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, grande_ecks said:

mai degrabă îi se potrivește lui @Valentin T. care încă se comportă ca un copilaș. Probabil frustrarea că nu a administrat vreodată un forum cu licență și a stat tot pe nulled-uri, că altfel nu-mi explic reputația dată. Singur nu și-ar permite acest lux.

Serios? Ți-am dat reputație negativă pentru că o meriți. Și oare am dat eu reputație negativă aiurea sau tu? Ai mai jos o poză unde se vede clar cine și cui dă -1.

9yhUyy2.png

Și se pare că acest "a n t o l d" tot tu ești, că rapid la postul unde ți-am dat eu -1, ai de la el un +1. Aș ruga un moderator să verifice aceasta.

Te-aș ruga să te abții de la comentarii în acest topic, căci nu am văzut eu niciodată de la tine o părere pozitivă, ci mereu sari în capul cuiva cu licența ta.

Ai licență? Bravo! Stai acolo în banca ta și nu te da mare în fața publicului.

Dai -1 fără motiv? Dă mai departe și nu te mai plânge după aceasta că "vai, te comporți ca un copilaș și dai reputație negativă aiurea".

Cu aceasta am încheiat discuția cu tine.

ON: Mai așteptăm păreri.

Edited by Valentin T.
Link to comment
Share on other sites

Ți-am dat reputație negativă pentru că folosești nulled pe site, nu este dată fără motiv, în schimb tu că ți-am atras atenția că folosești nulled te-ai simțit ofensat și ai apăsat -1. Practic ai furat ceva, ți-am spus că ai furat și te-ai simțit atacat - așadar?! Aici intervine vârsta și maturitatea. Poate mai înveți și tu cum se răspunde de la utilizatorul de mai sus. 

Am scris multe feedback-uri pozitive, că nu le-ai citit tu e o altă problemă. Nu poți scrie un feedback pozitiv la un nulled - ai luat ceva „gratis” (atâta timp cât nu ai plătit pentru licență nu ai niciun drept să folosești platforma) și ai pus pe un domeniu, ce sugestii vrei? Să te laude lumea că folosești nulled?

Eu nu am scris nimic despre licența pe care o dețin (pentru că este atât de normal să ai software-ul licențiat când începi un proiect), însă tu da. Înțeleg oarecum că ești frustrat că nu-ți permiți una dar nu trebuie să-mi arăți asta. O să crești, o să muncești și o să-ți permiți atunci dar până atunci trebuie să te maturizezi. 

Oferta mea rămâne valabilă! Numai bine.

  • Upvote 1

Battle Arena - https://forum.battlearena.ro

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

grande_ecks tu daca ai o licenta ipb si altii nu au trebuie la toti sa te lauzi? Ti-au murit laudatorii? In fiecare topic f**i menta ca ai nulled,ca in sus si in jos,stai parcat si nu iti mai da importanta. Pe langa asta n-ai cum sa zici ca nulled e furat de cei care il utilizeaza e download free la el pe Invision-virus,pe webflake. Esti chiar penibil

Edited by #LighT
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
9 hours ago, grande_ecks said:

Ți-am dat reputație negativă pentru că folosești nulled pe site, nu este dată fără motiv,

Asta nu e motiv de dat minus rep. Imi pare rau ca iti spun, dar nu e. Daca tu ai o problema generala cu cei care folosesc nulled, atunci e totul in mintea ta. Te rog sa te abtii de la chestii de genul.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

@#LighT, copilaș drag, maturizează-te. Nu a pomomenit nimeni de licența mea, doar tu și celălalt copilaș, Valetin și nu înțeleg de ce voi ați scris despre licență - probabil aveți vreo frustrarea. Eu am scris câteva cuvinte, un mic review despre acest subiect, nicidecum despre vreo licența pe care o dețin. Ești pe lângă total. IPS nu este gratuit, este doar cu plată, mai interesează-te înainte să scrii prostii.

@Dan O., cum să nu fie ăsta un motiv? De când până când PCtroubleshooting promovează warez-ul? Citisem că trebuia adăugată o regulă în care cei care folosesc nulled pe site să le fie închis subiectul. Nu eu am o problemă generală, ci toată lumea care e cu capul pe umeri. Înseamnă că-i încurajezi și tu să folosească nulled prin ceea ce ai scris - păcat și trist în același timp că rămâneți la un astfel de nivel.

Putem continua discuția într-un alt subiect. Numai bine.

  • Upvote 1

Battle Arena - https://forum.battlearena.ro

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators

Daca nu ai bani nu inseamna ca nu esti bun si ca n-ar mai trebui sa continui in domeniu, nu ? Inseamna ca trebuie sa incerci sa te descurci cum poti. Romania s-a cladit pe internet prin warez, stii ? Avem designeri care au invatat prin piraterie, si acum au firmele lor proprii care aduc bani de la straini. Nu mai desconsidera din prima daca omul nu are banuti sa investeasca. E o faza la toti, o sa treaca sau devin profesionisti.

Pana atunci, abtine-te sa-i mai judeci atat de personal. Inceteaza/incetati cu atacurile astea la om, nu va mai zic a 3-a oara.

Nu e motiv pentru reputatie in minus. E ca si cum ai zice ca daca eu nu sunt de acord cu domeniul tau de activitate, trebuie sa-ti dau rep minus. E foarte subiectiva gandirea ta. Nu exista ca toti sa fie de acord cu tine.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dacă nu ai bani nu este o rușine și dacă ești bun într-un domeniu există soluții gratuite, în cazul nostru există software-ul open-source: phpBB sau myBB sunt excelente ca și platformă. Nu trebuie să folosești un nulled ca să arăți cât de bun ești într-un domeniu. Dacă tu nu te respecți pe tine, nu-ți respecți munca atunci ceilalți de ce ar respecta site-ul la care ai muncit? Munca ta trebuie respectată dar munca celor de la IPS nu? Despre ce vorbim? De la noi pornește totul - dacă îi încurajăm o să se afunde toată viață într-o capsulă mică și nu se pot dezvolta pentru că da, impactul social poate avea impact și în viața reală. Unul foarte mare chiar, sunt multe cazuri.

Greșit. Nu-i atacă nimeni, nu am nimic cu nimeni personal - la fel am am învățat și eu câteva lucruri esențiale citind alte reply-uri de la oameni cu o experință în spate care mi-au prins bine. Pe unii i-am întâlnit și am dezvoltat câteva lucruri frumoase împreună.

Ca moderator ai putea aplica acestă regulă sau o să discut cu Gabriel să o implementeze. Totuși putem dezbate acest subiect într-o altă secțiune și să fie mutate aceste reply-uri acolo.

Numai bine.

Edited by grande_ecks

Battle Arena - https://forum.battlearena.ro

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.