Jump to content

Caut persoana pasionata de gaming...


Labrinth

Recommended Posts

Caut persoana pasionata de gaming si de ceea ce se intampla in lumea gaming-ului(Esports).
O persoana care ar fi interesata sa scrie articole in limba romana prin care prezinta noutati din lumea gaming-ului.
Pe langa asta, persoana respectiva este libera sa scrie review-uri despre orice are legatura cu gaming-ul.
Este necesar sa stiti limba engleza pentru ca majoritatea informatiilor le gasiti in limba engleza si sa aveti 1 ora pe zi timp liber, ca sa scrieti.
Caut pe cineva pasionat de asta, nu cineva care scrie doar pentru ca este pus sa scrie. Din asta rezulta ca persoana respectiva va fi platita dupa ce site-ul va genera singur $$ si crede-ma, va genera. Deci, cei care vor sa faca un ban rapid, se pot opri aici, iar cei care gandesc pe termen lung, ii rog sa continue.

Site-ul este aproape gata, tot ce ramane este sa discut cu persoanele interesate (pe langa site-ul de stiri, exista si o comunitate in care gamerii pot discuta despre orice joc + multe altele extensii ale proiectului pe care nu le voi preciza aici).
De asemenea, pentru ca suntem in 2017, tot ce veti posta va fi si pe social media (fb,twitter,instagram,youtube,reddit).
Cel mai probabil, vor fi si niste persoane cunoscute din gaming-ul romanesc care vor posta pe acest site.

Daca sunteti interesati, completati campurile de mai jos si trimiteti-mi-le in privat sau prin reply in acest topic.
Nume:
Varsta:
Cat de bine cunosti limba engleza?:
x/10
Timp disponibil:


*Pentru informatii aditionale sau nelamuriri, adresati-mi intrebari in privat.

P.S (pentru mods): Am observat ca toate lumea face topicuri aici sub forma de 'Caut...' si am zis sa fac si eu aici, cu toate ca nu am gasit vreun regulament legat de astfel de topicuri.

Plz don't delete my post

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 06/07/2017 at 10:00 PM, MrTea said:

Nume:Sergiu
Varsta:17
Cat de bine cunosti limba engleza?:
 9/10
Timp disponibil:minim 3 ore pe zi! Minim1

Nu am avut timp sa termin chiar ce mi-am propus pana in weekend ca sunt foarte ocupat saptamana asta.Dar pana la sfarsitul saptamanii sper sa reusesc sa termin si sa ne apucam de treaba.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Labrinth said:

Nu am avut timp sa termin chiar ce mi-am propus pana in weekend ca sunt foarte ocupat saptamana asta.Dar pana la sfarsitul saptamanii sper sa reusesc sa termin si sa ne apucam de treaba.

Pai astept sa-mi lasi in pm niste date de contact

 

Daca ti-am fost de ajutor la acest topic apeasa pe FhiZsPe.png

Link to comment
Share on other sites

Nume: Tudor
Varsta: 14 ani
Cat de bine cunosti limba engleza?:
 7/10
Timp disponibil: 3-4 ore pe zi

 

"Sufletele cele mai întunecate nu sunt cele care aleg să existe în iad, ci acelea care aleg să evadeze și se mută în tăcere printre noi." - Samuel Loomis (Halloween)

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.