Jump to content

Păreri forum DarkRage.NeT


Recommended Posts

On 9/13/2016 at 8:59 PM, Parintele Ion said:

Nu stiu cine se ocupa cu design-ul la voi, dar pe 2 fondatori va cunosc si voi pe mine ma cunoasteti. Sincer nu va cred in stare sa faceti intradevar ceva de la 0, copy/paste.

Asta o spune persoana care pe forumul sau a pus tema play-arena fara macar o editare. =))

 

UP!

Mai asteptam pareri.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Parintele Ion said:

de mine personal nu am zis, aici merge vorba de voi, nu de mine.

Si hai sa fim seriosi, o boaba nu ai facut cit ai fost pe PNX,numai cu vorba

1. Merge vorba? Nu stiam ca vorba are picioare si merge singura. Invata limba romana.

2. Ce treaba am eu cu forumul tau? Nici nu am fost la voi, ma incurci cu altcineva.

 

ON: Mai asteptam pareri.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
51 minutes ago, Alexandru C. said:

Mass  PM , ai auzit dragule de accea aplicatie ? 

Posibil ca saptamana vitoare sa trecem pe phbb3 , totul va ramane cum este (posturi/etc)

Sunt unele probleme la btstelecom , asa ca vom trece saptamana vitoare la krond 

Edited by D@rkN3Ss
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, D@rkN3Ss said:

Mass  PM , ai auzit dragule de accea aplicatie ? 

Posibil ca saptamana vitoare sa trecem pe phbb3 , totul va ramane cum este (posturi/etc)

Sunt unele probleme la btstelecom , asa ca vom trece saptamana vitoare la krond 

Stiu ce e, dar vad ca sunteti asa de disperati incat disperati si utilizatorii ( daca aveti ).

 a lot of bla bla bla...

Link to comment
Share on other sites

Just now, D@rkN3Ss said:

Si asta e problema ta ? Domnule I wanna be famous ? :)) cauti cearta ?  Iti spun doar atata , nu am timp sa ma cert cu tine , Noapte buna .

Nu caut cearta, dar cel putin pe mine ca utilizator ma deranjeaza mesajele ala, vroiam sa-ti dau o opinie, dar vad ca (virgula) cuvintele mele te deranjeaza, np.

 a lot of bla bla bla...

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Alexandru C. said:

Nu cred ca dispera membrii un mesaj trimis la 1-2 saptamani.

Se observa si din poza ca mass-urile au fost trimise pe: 20 octombrie, 8 octombrie, 2 octombrie, 18 septembrie, 29 august etc.

Multumim oricum de parere.

Mai asteptam si alte pareri/propuneri.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, grande_ecks said:

Platforma, nu tema. :MemePlease:

Dacă stau să fac o mică statistică între forumul tău și acesta te cam bate la vizite și vizitatori unici așa cu o temă urâtă și o platformă piratată, dacă dorești ca aceste critice pe care le faci să fie luate în stil constructiv îți sugerez să mai lași din coamă și să nu atragi atenția asupra unor lucruri la care tu ești pe minus sau deloc.

Link to comment
Share on other sites

@Sebastian C., doar un copil pune preț pe statistică - eu când am înființat forum-ul, am zis clar ce vreau, aș prefera 100 de utilizatori în detrimentul a 10.000 oricând - prefer 100 dar buni, decât 10.000 și degeaba. Să nu mai spun de categoriile geniale gen „muzică” sau „design” - nu compar forum-ul meu la un nivel atât de mic. Îmi pare rău.

Eu am o altă viziune asupra gaming-ului.

PS: Tu nu ești în măsură să scrii ceva, având în vedere „area-games”, un circ cu mulți clovni. Mi-ar fi rușine. Aici vorbim despre acest forum, nu despre altele. Pe lângă asta, în 2007 când dețineam printre primele servere de 1.6, tu probabil erai la grădiniță. Forum-ul meu de atunci, arată mult mai bine decât multele din ziua de azi, din păcate - și sunt aproape 10 ani diferență. Caută FragMasters.ro pe WebArhive. Când ești în stare să faci ceva singur, fără a face chetă cu mai mulți „fondatori” atunci ai tot dreptul să scrii. :)

 

Edited by grande_ecks
  • Upvote 1

Battle Arena - https://forum.battlearena.ro

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, grande_ecks said:

@Sebastian C., doar un copil pune preț pe statistică - eu când am înființat forum-ul, am zis clar ce vreau, aș prefera 100 de utilizatori în detrimentul a 10.000 oricând - prefer 100 dar buni, decât 10.000 și degeaba. Să nu mai spun de categoriile geniale gen „muzică” sau „design” - nu compar forum-ul meu la un nivel atât de mic. Îmi pare rău.

Eu am o altă viziune asupra gaming-ului.

PS: Tu nu ești măsură să scrii nimic, având în vedere „area-games”, un circ cu mulți clovni. Mi-ar fi rușine. Aici vorbim despre acest forum, nu despre altele. Pe lângă asta, în 2007 când dețineam printre primele servere de 1.6, tu probabil erai la grădiniță. Forum-ul meu de atunci, arată mult mai bine decât multele din ziua de azi, din păcate - și sunt aproape 10 ani diferență. Caută FragMasters.ro pe WebArhive. Când ești în stare să faci ceva singur, fără a face chetă cu mai mulți „fondatori” atunci ai tot dreptul să scrii. :)

 

Îmi pare rău să te anunț însă pe unde am fost eu tu n-ai ajuns, a da acei fondatorii care fac „chetă” au o legendă-n spate și competiții la care tu doar visezi să ajungi, ești un simplu „papițoi” care comentează la adresa fiecărui site din invidie, tu n-ai bani să întreții 4 servicii însă comentezi la adresa mea ? Mai bine ai tăcea și ți-ai vedea de comunitatea ta mediocră cu statut de forum nou, voi reveni la ce ți-am zis cam tot timpul „Când vei avea măcar jumătate din ce are fiecare comunitate unde ai comentat atunci să-ți permiți să critici.” Îți doresc o seară plăcută.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Se vede vârsta ta fragedă și tocmai de asta prefer să nu îți mai scriu nimic. Încă nu ești conștient că fără ajutor, tu nu poți realiza nimic singur, în schimb eu sunt singur și îmi permit ce vă permiteți voi toți la un loc, făcând chetă. 

Numai bine. Merci la fel. :)

Edited by grande_ecks
  • Upvote 1

Battle Arena - https://forum.battlearena.ro

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

:)) 

Grande , tu pe toti ii faci copii , si tu stai 24/24 on pc , nu ai o viata ? nu lucrezi ? 

Alexandru C , mare pupincurist esti ,  orice scrie asta , ii dai like :))))))))))) , te ai indragostit draga ? 

 

Eu unu , nu am auzit de fragmaster , parca acuma cativa ani cand vroiai sa-l dai spre administrare parca :-?? 

ON:  Forumu va reveni in scurt timp .

Link to comment
Share on other sites

Normal că nu ai auzit, spune-mi ce vârstă aveai acum 10 ani? :)

Nu am o problemă cu vârsta, am o problemă cu prostia. Poți să ai 16 ani și să gândești mai bine ca unul de 25 de ani, se mai întâmplă din păcate. Lucrez la propria companie de aproape 6 ani, de asta am și programul foarte flexibil iar pentru Battle Arena am mai înființat o firmă pentru a face contractele cu furnizorii pentru distribuirea licențelor de jocuri video (se numără și Valve printre ei). Pe lângă asta, contractul cu MobilPay permite serverelor care se află la mine și primesc donații prin SMS să scoată banii prin PayPal sau bancar.

Nu pot compara @Sebastian C., forum-ul „tău” care de fapt nu este „al tău” și unde există un nivel atât de mic - când o să ajungi să faci asta SINGUR, să îndrăznești atunci să scrii ceva.

Așadar, eu vă invit pe Battle Arena @D@rkN3Ss și @Valentin T. - decât să vă ocupați de un forum care nu reprezintă nimic, atât prin denumirea lui cât și prin conținut. Vă aștept cu drag. :)

Edited by grande_ecks

Battle Arena - https://forum.battlearena.ro

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators

Atâta dramatizaţi când cineva cere un sfat.

1 hour ago, grande_ecks said:

Așadar, eu vă invit pe Battle Arena @D@rkN3Ss și @Valentin T. - decât să vă ocupați de un forum care nu reprezintă nimic, atât prin denumirea lui cât și prin conținut. Vă aștept cu drag. 

E arie de review nu de reclamă.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Dan O. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.