Jump to content

Sugestii Pentru Imbunatatirea Forumului


gaby

Recommended Posts

Zona de Internet and Network, ar trebui impartita. Networking este un domeniu vast, mult mai vast decat windows si-atat. As propune mai multe subcategorii, dar inca nu am o idee complet formata.

O sugestie interesanta, insa, intr-adevar, mi-ar place sa se respecte si ce a spus alex008:

sunt de acord, dar sa fie maimulte articole sa nu stea goale categoriile

Am, de asemenea niste probleme cu search...Nu imi da rezultate pentru nici un cuvant inserat:((

Merge, probabil cauti asa cum a spus si Alex, folosind si cuvinte de sub 3 litere, ca de exemplu: windows 8 (8 are doar o litera/cifra)

O sugestie ar fi impartirea sectorului muzica pe genuri.house,hip-hop,pop,rock etc...

Hmm, ma voi gandi la asta, ar putea fi interesant.

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

O idee, nu stiu daca se poate, dar consider ca ar fi o idee ok.

Fiecare dintre noi poate da reputatie pozitiva sau negativa altor useri, insa daca esti obosit si apesi alt buton de reputatie sau te-ai razgandit nu mai poti retrage reputatia negativa/pozitiva cum poti la pool-uri sa-ti stergi votul

  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu, din pacate din ce stiu, decizia cu reputatia este irevocabila, si, nu exista o optiune in acest sens (foarte multi cred ca s-ar juca cu datul si retrasul de reputatie, deci, nu stiu cat de utila ar fi).

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

Done. Hahaha asta-i strategie, am sarit deja 3 cu +, uite cum face alex Reputatie...

Alex si Pavilion umbla in gasca si se ajuta intre ei .. =)

=)) hai ca-i tare =))

Merci fain, nu era necesar, dar daca voua v-a placut asa mult ideea nu ma pot opune publicului =)) Nu am nevoie de reputatie ca am depasit de ceva timp 100 =))

Link to comment
Share on other sites

Am doua propuneri in legatura cu forumul nostru. Prima ar fi legata de pozitia glosalurui de termeni IT, care, dupa cum bine stim se afla undeva in josul paginii, in partea dreapta. Propun ca acesta sa fie in locul link-urilor sponsorizate, adica deasupra subiectelor adaugate recent. A doua propunere ar fi aceea ca un user sa isi poata schimba numele, dupa inregistrare.

Astept parerile voastre!

Link to comment
Share on other sites

Am doua propuneri in legatura cu forumul nostru. Prima ar fi legata de pozitia glosalurui de termeni IT, care, dupa cum bine stim se afla undeva in josul paginii, in partea dreapta. Propun ca acesta sa fie in locul link-urilor sponsorizate, adica deasupra subiectelor adaugate recent. A doua propunere ar fi aceea ca un user sa isi poata schimba numele, dupa inregistrare.

Astept parerile voastre!

Glosarul consider ca e pozitionat ok acolo, nu trebuie sa iasa prea mult in evidenta, ci, doar sa te informeze cu privire la diferiti termeni.

In legatura cu schimbarea numelui, nu este o idee prea buna sa isi poate schimba oricine si oricand numele; azi voi vorbi cu Ion, maine voi vorbi cu Marcel (care e tot Ion), si asa mai departe. In aceasta privinta totusi, poate fi creat un topic in care utilizatorii sa ceara schimbarea numelui, si, daca au argumente intemeiate, li se va accepta cererea.

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

Referitor la schimbarea username-ului: Va fi stabilita o perioada(gen o luna) in care utilizatorul nu isi va putea schimba numele. De exemplu, daca imi schimb numele pe 1.07., imi voi putea numele doar pe 1.08. In toate posturile, utilizatorul va purta nickname-ul actual. Chestia asta o stiu de pe o comunitate de gaming, indungi.ro :good:. La propunerea ta, cine ar putea schimba numele utilizatorului? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.